compare_arrows0

Mini oteplouchy

  • Seřadit
    Zobrazit pouze na skladě:
more_vertMini oteplouch s banánem
90 Kč

starstarstar_borderstar_borderstar_border
Detail
Mini oteplouch s banánemclose

Ručně háčkovaný mini oteplouch v tyrkysové a malinové barvě s nažehlovacím banánem. V krutých mrazech ho nejspíše nevyužijete, ale určitě poslouží skvěle jako vtipný dárek nebo nová společenská soutěž. Nevíte co k narozeninám, svátku či Vánocům? Pořiďte konečně něco originálního a stylového. Oteplouch nesmí chybět ve výzbroji žádného chlapa. V případě mini oteplouchu ani na žádné pořádné pá..

more_vertMini oteplouch s banánem 2
90 Kč

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Detail
Mini oteplouch s banánem 2close

Ručně háčkovaný mini oteplouch v zelené a malinové barvě s nažehlovacím banánem. V krutých mrazech ho nejspíše nevyužijete, ale určitě poslouží skvěle jako vtipný dárek nebo nová společenská soutěž. Nevíte co k narozeninám, svátku či Vánocům? Pořiďte konečně něco originálního a stylového. Oteplouch nesmí chybět ve výzbroji žádného chlapa. V případě mini oteplouchu ani na žádné pořádné pár..

more_vertMini oteplouch s banánem 3
90 Kč

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Detail
Mini oteplouch s banánem 3close

Ručně háčkovaný mini oteplouch v malinové a zelené barvě s nažehlovacím banánem. V krutých mrazech ho nejspíše nevyužijete, ale určitě poslouží skvěle jako vtipný dárek nebo nová společenská soutěž. Nevíte co k narozeninám, svátku či Vánocům? Pořiďte konečně něco originálního a stylového. Oteplouch nesmí chybět ve výzbroji žádného chlapa. V případě mini oteplouchu ani na žádné pořádné p..