compare_arrows0
Na dotaz
Oteplouch Medvědo-Sněhulák
Oteplouch Medvědo-Sněhulák
  • favorite_border
  • compare_arrows

Oteplouch Medvědo-Sněhulák


star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
0 recenzí
290 Kč
chat
  • Kód výrobku: OSN
  • Hmotnost: 50g
  • Dostupnost: Na dotaz
remove_circle_outlineadd_circle_outline

Ručně háčkovaný oteplouch připomínající sněhulaka smíchaný s ledním medvědem a čepicí. V kožichu tohoto sněhulákového mědvěda nemá mráz žádnou šanci. Vaše chlouba zůstane nedotčena.


Nevíte co k narozeninám, svátku či Vánocům? Pořiďte konečně něco originálního a stylového. Oteplouch nesmí chybět ve výzbroji žádného chlapa. Navíc je to skvělý pomocník v krutých mrazech. A nejen to! Pokud například nějakým nedopatřením spadnete do ledové vody, tak Vás jistě tzv. "oteplouch poslední záchrany" potěší (POZOR! Je nutné spadnout do vody bez oteplouchu, pokud padáte s ním, je vhodné mít s sebou ještě jeden záložní a v případě MU (mimořádné události) pouze vyměníte.). Oteplouch nemusíte nosit pouze v zimě. Je také ideálním stylovým doplňkem například v létě, kdy jen tak poléháváte na pláží či na zahradě.

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.

Podobné výrobky

more_vertOteplouch Krokodýl
399 Kč

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Detail
Oteplouch Krokodýlclose

Ručně háčkovaný oteplouch s podobou roztomilého a neškodného krokodýla.Nevíte co k narozeninám, svátku či Vánocům? Pořiďte konečně něco originálního a stylového. Oteplouch nesmí chybět ve výzbroji žádného chlapa. Navíc je to skvělý pomocník v krutých mrazech. A nejen to! Pokud například nějakým nedopatřením spadnete do ledové vody, tak Vás jistě tzv. "oteplouch poslední záchrany" potěší (P..

more_vertOteplouch Myška
399 Kč

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Detail
Oteplouch Myškaclose

Ručně háčkovaný oteplouch napodobující myšku.Nevíte co k narozeninám, svátku či Vánocům? Pořiďte konečně něco originálního a stylového. Oteplouch nesmí chybět ve výzbroji žádného chlapa. Navíc je to skvělý pomocník v krutých mrazech. A nejen to! Pokud například nějakým nedopatřením spadnete do ledové vody, tak Vás jistě tzv. "oteplouch poslední záchrany" potěší (POZOR! Je nutné spadnout do..

more_vertOteplouch Businessman
290 Kč

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Detail
Oteplouch Businessmanclose

Ručně háčkovaný oteplouch do stylu movitého kravaťáka. Svým vzhledem dostane nejednu zlatokopku.Nevíte co k narozeninám, svátku či Vánocům? Pořiďte konečně něco originálního a stylového. Oteplouch nesmí chybět ve výzbroji žádného chlapa. Navíc je to skvělý pomocník v krutých mrazech. A nejen to! Pokud například nějakým nedopatřením spadnete do ledové vody, tak Vás jistě tzv. "oteplouch pos..

more_vertOteplouch Slepička
270 Kč

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Detail
Oteplouch Slepičkaclose

Slepičí oteplouch - jednoduchý styl háčkového oteplouchu s jasnou podobou. Po tomto oteplouchu byla kdysi dávno pojmenována jedna polévka.Tento oteplouch prošel obrovským vývojem, na jehož konci vědci usoudili, že není třeba nijak zdokonalovat a přidali pouze takovou malou třešničku na dortu v podobě stylových hýbacích oček. Byly speciálně upraveny tak, aby vždy sledovali gravitaci, neuvěřitelné, ..