compare_arrows0
1
Oteplouch Tučňák
Oteplouch Tučňák
Oteplouch Tučňák
Oteplouch Tučňák
Oteplouch TučňákOteplouch Tučňák
  • favorite_border
  • compare_arrows

Oteplouch Tučňák


star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
0 recenzí
289 Kč
chat
  • Kód výrobku: OTU2
  • Hmotnost: 50g
  • Dostupnost: 1
remove_circle_outlineadd_circle_outline

Ručně háčkovaný oteplouch s podobou pana tučňáka vol. 2.0.
Nevíte co k narozeninám, svátku či Vánocům? Pořiďte konečně něco originálního a stylového. Oteplouch nesmí chybět ve výzbroji žádného chlapa. Navíc je to skvělý pomocník v krutých mrazech. A nejen to! Pokud například nějakým nedopatřením spadnete do ledové vody, tak Vás jistě tzv. "oteplouch poslední záchrany" potěší (POZOR! Je nutné spadnout do vody bez oteplouchu, pokud padáte s ním, je vhodné mít s sebou ještě jeden záložní a v případě MU (mimořádné události) pouze vyměníte.). Oteplouch nemusíte nosit pouze v zimě. Je také ideálním stylovým doplňkem například v létě, kdy jen tak poléháváte na pláží či na zahradě.


Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.

Podobné výrobky

more_vertOteplouch Businessman
290 Kč

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Detail
Oteplouch Businessmanclose

Ručně háčkovaný oteplouch do stylu movitého kravaťáka. Svým vzhledem dostane nejednu zlatokopku.Nevíte co k narozeninám, svátku či Vánocům? Pořiďte konečně něco originálního a stylového. Oteplouch nesmí chybět ve výzbroji žádného chlapa. Navíc je to skvělý pomocník v krutých mrazech. A nejen to! Pokud například nějakým nedopatřením spadnete do ledové vody, tak Vás jistě tzv. "oteplouch pos..

more_vertOteplouch Čert
269 Kč

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Detail
Oteplouch Čertclose

Ručně háčkovaný oteplouch s podobou čertíka. Tento oteplouch je pro pekelně divokou mužskou chloubu, která zlobila natolik, že na ni byla vyslána bytost z pekla, která však divokosti údu podlehla a stala se tak pouhou ozdobou a zároveň varováním, že se uvnitř nachází nezkrotný hříšný divoch.Nevíte co k narozeninám, svátku či Vánocům? Pořiďte konečně něco originálního a stylového. Oteplouch nesmí..

more_vertOteplouch Delfín
269 Kč

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Detail
Oteplouch Delfínclose

Můžská chlouba uvnitř tohoto oteplouchu bude v jeskyňkách plavat jako skutečný delfín.Nevíte co k narozeninám, svátku či Vánocům? Pořiďte konečně něco originálního a stylového. Oteplouch nesmí chybět ve výzbroji žádného chlapa. Navíc je to skvělý pomocník v krutých mrazech. A nejen to! Pokud například nějakým nedopatřením spadnete do ledové vody, tak Vás jistě tzv. "oteplouch poslední zách..

more_vertOteplouch Barevný hloubkoměr
299 Kč

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Detail
Oteplouch Barevný hloubkoměrclose

Barevný oteplouch s černými čárami, které mohou posloužit jako skvělý hloubkoměr. Kráčíte si takhle po nuda pláži a chcete skočit do vody z lehka placáka, ale nechcete si odřít břícho a měřit holým klackem hloubku už není cool. Proto nasadíte barevný oteplouch, vlezete opatrně do vody, zaujmete pozici pro klikování a pomalu jedete dolů, dokud neponoříte celý hloubkoměr. Pokud jste nenarazili na dn..